KURUMSAL BLOG YÖNETİMİ

KURUMSAL BLOG YÖNETİMİ NEDİR? BİZ NASIL YAPIYORUZ? 

 

Kurumsal firmaların kendi siteleri içerisinde bulunan blog kısmı firmanın sitesinin listelenmesi açısından en önemli kısımdır. Fakat buna rağmen firmalar internet sitelerinin blog kısmını yönetmek konusunda ya zaman bulamamakta, ya fikir bulamamakta ya da tembellik etmektedir. Bu oldukça doğaldır çünkü her meslek kolunun kendine özgü zaman kısıtları, temposu ve kadro yapısı bulunmaktadır.

 

Öte yandan kurumsal site bloglarının sürekli güncellenmesi özellikle Google tarafından istenmektedir. Google her firmadan kendi iş kollarında özgün içerik kaynağı üretmelerini bekleyerek onların sektörü ile ilgili önerilerde yeni veriler oluşmasını doğal olarak kendi güncelliği açısından da tercih etmektedir. Buna ek sürekli güncellenen bloglar sektörünüzdeki hizmet ve ürün arayan insanları takipçi formatından müşteri formatına döndürmek için biçilmiş kaftandır.

 

Bu sayede hem müşterileriniz güncelliğinizden etkilenecek hem de potansiyel müşterilerinizi bilgilendirmek ve ikna etmek kolaylaşacaktır. Çünkü zaman içerisinde kaliteli bir blog kendisini yöneten kurumu alanında otoriter firma haline rahatlıkla getirebilmektedir. Tabi şunu da unutmamak lazım. Blog yazmak hem verilen bilginin niteliği hem de süreklilik sağlamak açısından önemli bir sorumluluktur.

 

Hem içeriğinizin verdiği bilgiler nitelikli olmalıdır hem de asla ve asla kopya içerik kullanmamanız gerekir. Buna ek olarak eğer blog içeriğiniz SEO uyumlu olarak geliştirilirse arama motorları sitenize daha sık içerik robotu yollayacak; bunun sonucunda da daha fazla takipçinin sitenize gelmesine olanak sağlayacaktır.

 

Bu açıdan bakıldığında özellikle zaman kısıtlarınız için sunduğumuz bu çözümümüz sayesinde tuncbilekreklam.com uzmanlarının sizler için düzenli içerik üretmesi için sipariş verebilirsiniz. Akademik geçmişi bulunan kadromuz ve görsel tasarlama ekibimiz bloğunuz için lazım olacak tüm yazılı ve görsel tasarımı eksiksiz ve sürekli şekilde sizler için üretebilir.

 

Tuncbilekreklam.com2un sunduğu bu hizmet sonucunda güncel, ilgi çekici ve uzmanlık derecesi sizin tarafınızdan önceden belirlenmiş içerikleriniz sitenizi hem teknik hem de görsel açıdan mükemmel hale getirecektir. Diğer yandan firmanızı sürekli olarak inceler, sektörünüzde varolan gelişmeleri takip eder ve sizin için geleceği sürekli olarak tasarlayabiliriz.

 

Tunçbilek Reklam’ın kendi iki sitesi www.tuncbilekreklam.com.tr ve www.tuncbilekreklam.com; Alexa sıralamalarındaki mükemmel pozisyonlarıyla size referans olacak düzeydedir. Firmamız hem ülkemizin ülke çapında yayın yapan gazetelerinin resmi ajansıdır hem de birçok reklam paketini yöneterek ülkemiz için sosyal haberler üreterek dış satım da gerçekleştirmektedir. Yani biz sadece internet siteleri için değil; Uydu Televizyonları, Youtube ve toplu haber paketleri için de veri üretmekteyiz.

 

Dolayısıyla biz kendi medya araçlarımız içerisinde yani dış satın alma yapmadan da içerikleriniz büyk kitlelere ulaştırabilir ve kendi doğal “backlink” tabanınızı firmamızın kendi internet portalları üzerinden tasarlamanıza da olanak vermekteyiz. Bu noktada tuncbilekreklam.com ve tuncbilekreklam.com.tr organik takipçi – iletişim kazanımı noktasında referans gösterilebilecek yapılardır.

 

Eğer siz de hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz bize tuncbilek@tuncbilekreklam.com.tr elektronik posta adresinden e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Ya da  0312 430 75 00 kodlu numaramızdan bizi arayabilirsiniz.